|
Productdetails:
|
| Spoel-id: | 508 mm / 610 mm | Warmtebehandeling: | Reiniging, verdoofing, enz. |
|---|---|---|---|
| Certificaat: | ISO, SGS, enz. | Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
| MOQ: | 1 stuk | Lengte: | aangepast |
| Markeren: | Hoge Sterkte 304 Roestvrij Staal Spoel,Corrosiebestendige 304 Roestvrij staalrol,Industriële Stalen Spoel Met Aangepaste Lengte |
||
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | 304 Roestvrij Staal |
| Hardheid | 1/2H, 3/4H, Volhard |
| Dikte | 0,1 - 2,5 mm |
| Breedte | 20 - 1200 mm |
| Oppervlakteafwerking | 2B, BA |
| Norm | ASTM A240 |
| Spoel ID | 508 mm / 610 mm |
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255