|
Productdetails:
|
| Naam: | Decoratieve buis 310s 304 316 6 inch gelaste gepolijste roestvrijstalen rechthoekige buis | Sectievorm:: | Rechthoekig, rond |
|---|---|---|---|
| Staalkwaliteit:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Oppervlakteafwerking:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 3 ton | Dikte:: | Volgens de behoeften van de klant |
| Breedte:: | Volgens de behoeften van de klant | Processing Service:: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden |
| Trefwoord:: | RVS Rechthoekige Pijp/Buis | Pakket:: | STANDAARD PAKKET |
| Markeren: | 6 inch SS rechthoekige buis,gesoldeerde ss rechthoekige buis,gepolijst roestvrij rechthoekig buisje |
||
Decoratieve buis 310s 304 316 6 Inch Gelaste Gepolijste Roestvrijstalen Rechthoekige Buis
| Artikel | SS Rechthoekige Buis |
| Kwaliteit | 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 347H, 310S, etc |
| Techniek | Gelast / Naadloos |
| Wanddikte | 0,5-50 mm |
| Buitendiameter | 6-762 mm |
| Lengte | 6.000 mm of 12.000 mm, of op maat gemaakt |
| Levertijd | 7-15 werkdagen na ontvangst van 30% aanbetaling (afhankelijk van de hoeveelheid) |
| Betalingsvoorwaarden | 30% TT voor aanbetaling + 70% TT voor verzending |
| Verpakking | Standaardpakket of volgens de eisen van de klant |
![]()
![]()
![]()
| Waarom kiezen voor ons 1) Goede kwaliteitscontrole 2) Zeer concurrerende prijzen 3) State-of-the-art technologieproducten 4) Het meest professionele advies van ingenieurs. 5) Vlotte communicatie 6) Effectieve OEM&ODM-service |
|
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255