|
Productdetails:
|
| Naam: | 201 304 roestvrij stalen rollen rollende kleur kan worden aangepast | Sollicitatie:: | Medisch, Bouw, kernenergie, Waterkracht |
|---|---|---|---|
| Staalkwaliteit:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Oppervlakteafwerking:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 ton | Dikte:: | Volgens de behoeften van de klant |
| Breedte:: | Volgens de behoeften van de klant | Processing Service:: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden |
| Trefwoord:: | ROESTVRIJ STALEN STRIP | Pakket:: | STANDAARD PAKKET |
| Markeren: | 304 roestvrijstalen strip,SS201 roestvrijstalen strip,BA 304 roestvrijstalen strip |
||
201 304 roestvrijstalen spoelen, kleur kan worden aangepast
Deze groep bevat chroom en nikkel en wordt geïdentificeerd door de Type 300-serie. Kwaliteiten die chroom, nikkel en mangaan bevatten, zijn Type 200. Deze twee typen hebben verschillende samenstellingen en eigenschappen, maar veel gemeenschappelijke kenmerken. Ze kunnen worden verhard door koudvervorming, maar niet door warmtebehandeling. In de gegloeide toestand zijn ze allemaal in wezen niet-magnetisch. Ze hebben een uitstekende corrosiebestendigheid en een ongewoon goede vervormbaarheid. Type 304 (18% chroom – 8% nikkel) en Type 316 (16% chroom – 10% nikkel – 2% molybdeen) zijn de meest gebruikte kwaliteiten in deze groep.
Koudgewalste roestvrijstalen spoel
Materiaal: 301/304/304L/316/316L/316Ti/321/409/410/420/430 etc.
Standaard: ASTM, A240/A240M, ASME SA-240
Dikte: 0,3 mm - 3 mm (koudgewalst)
Breedte: 3 mm - 2000 mm of naar behoefte
Oppervlak: No.1, 2B, BA, No.4, HL, Spiegel of volgens klantvereiste
| Productnaam | Roestvrijstalen strip |
| Materiaal | 201, 202, 301, 302, 304, 304L, 310S, 316, 316L, 321, 430, 430A, 309S, 2205, 2507, 2520, 430, 410, 440, 904Lect, Of op maat |
| Dikte | 0,1-20 mm / Op maat |
| Lengte | 10-12000 mm of naar behoefte |
| Breedte | 1000-6000 mm of naar behoefte |
| Standaard | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS, EN |
| Verpakking | Industriële standaardverpakking of volgens klantvereiste |
| Betalingsvoorwaarden | 30% T/T vooraf, het saldo tegen kopie B/L |
| Levertijd | Snelle levering in 7 dagen, afhankelijk van bestelhoeveelheid |
| MOQ | 1 Ton |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Waarom kiezen voor ons 1) Goede kwaliteitscontrole 2) Zeer concurrerende prijzen 3) State-of-the-art technologieproducten 4) Het meest professionele advies van ingenieurs. 5) Vlotte communicatie 6) Effectieve OEM & ODM-service |
| FAQ A: Hoe kan ik een monster krijgen? Monsters zijn gratis. Voordat we de eerste bestelling hebben ontvangen, betaalt u de expresskosten. We zullen de expresskosten terugbetalen bij uw eerste bestelling. B: Wat kunt u bij ons kopen? Roestvrijstalen buis, roestvrijstalen spoel, roestvrijstalen plaat, roestvrijstalen staaf, roestvrijstalen elleboog. C: Of u ons merk op uw producten kunt maken? Ja. We kunnen uw logo op zowel de producten als de verpakkingen afdrukken als u aan onze MOQ kunt voldoen. D: Of u uw producten op kleur kunt maken? Ja, de kleur van de producten kan worden aangepast als u aan onze MOQ kunt voldoen. E; Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten? 1) Strikte detectie tijdens de productie. 2) Strikte steekproefinspectie van producten vóór verzending en intacte productverpakking gegarandeerd. |
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255