|
Productdetails:
|
| Naam: | Groothandel met snelle levering op voorraad RVS strips | Sollicitatie:: | Medisch, Bouw, kernenergie, Waterkracht |
|---|---|---|---|
| Staalkwaliteit:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Oppervlakteafwerking:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 ton | Dikte:: | Volgens de behoeften van de klant |
| Breedte:: | Volgens de behoeften van de klant | Processing Service:: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden |
| Trefwoord:: | ROESTVRIJ STALEN STRIP | Pakket:: | STANDAARD PAKKET |
| Markeren: | 20mm plat strip ss 304,0.1mm plat strip ss 304,201 roestvrij staal vlakke strook |
||
Groothandel met snelle levering in voorraad van banden van roestvrij staal
1De sterkte en de opbrengstverhouding van koudgewalste staalstroken zijn goed en de ductiliteit en de taaiheid van warmgewalste staalstroken zijn goed.
2De oppervlakte kwaliteit, het uiterlijk en de dimensionale nauwkeurigheid van koudgewalste stalen strippen zijn beter dan die van warmgewalste stalen strippen.
3 De dikte van koudgewalste staalstroken is zeer dun, terwijl de dikte van warmgewalste staalstroken groter is.
Siliciumstaalstrook
De graan-georiënteerde siliciumstaalstrook wordt ook de koudgewalste siliciumstaalstrook voor de telecommunicatie-industrie genoemd.
koudgewalste band
Koudgewalste staalstrook voor diep trekken is een koolstofarme, hoogwaardige koolstofstaalstructuur.
status van de levering:
Aflevering na warmtebehandeling en glading.
Het oppervlak van de geleverde stalen band moet ruw of helder zijn.
Gebruik: Veel gebruikt in auto's, trekkers en andere industriële toepassingen.
Structurele stalen riemen
| Productnaam | Strip van roestvrij staal |
| Materiaal | 201, 202, 301, 302, 304, 304L, 310S, 316, 316L, 321, 430, 430A, 309S, 2205, 2507, 2520, 430, 410, 440, 904Lect, of aangepast |
| Dikte | 0.1-20 mm /op maat gemaakt |
| Lange | 10-12000 mm of op aanvraag |
| Breedte | 1000-6000 mm of op aanvraag |
| Standaard | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS, EN |
| Verpakking | Industriestandaardverpakking of op verzoek van de klant |
| Betalingsvoorwaarden | 30% T/T vooraf, het saldo tegen de B/L kopie |
| Leveringstermijn | Vinnige levering binnen 7 dagen, maximaal op bestelhoeveelheid |
| MOQ | 1 ton |
- Ik weet het niet.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Waarom u ons kiest 1) Goede kwaliteitscontrole 2) Zeer concurrerende prijzen 3) geavanceerde technologische producten 4) Het advies van de meest professionele ingenieur. 5) Een soepele communicatie 6) Effectieve OEM&ODM-service |
| Veelgestelde vragen A: Hoe kan ik een monster krijgen? Monsters zijn gratis. Voordat we de eerste bestelling ontvangen, kunt u de expresskosten betalen. We zullen de expresskosten binnen uw eerste bestelling aan u terugsturen. B: wat kun je van ons kopen? Roestvrij staal buis, roestvrij staal spoel, roestvrij staal plaat, roestvrij staal staaf, roestvrij staal elleboog. C: Kun je ons merk op je producten zetten? We kunnen uw logo afdrukken op zowel de producten als de verpakkingen als u aan onze MOQ voldoet. D: Of u uw producten kunt maken volgens onze kleur? Ja, de kleur van de producten kan worden aangepast als u aan onze MOQ kunt voldoen. E; Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten? 1) Strenge detectie tijdens de productie. 2) Strenge bemonsteringsinspectie van de producten vóór verzending en volledige verpakking van de producten. |
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255