|
Productdetails:
|
| Naam: | Koudgewalste en warmgewalste 2b ba hl aisi ss rollen roestvrijstalen strips | Sollicitatie:: | Medisch, Bouw, kernenergie, Waterkracht |
|---|---|---|---|
| Staalkwaliteit:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Oppervlakteafwerking:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 ton | Dikte:: | Volgens de behoeften van de klant |
| Breedte:: | Volgens de behoeften van de klant | Processing Service:: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden |
| Trefwoord:: | ROESTVRIJ STALEN STRIP | Pakket:: | STANDAARD PAKKET |
| Markeren: | Warmgewalste plaatstrip roestvrij staal,Het koudgewalste roestvrije staal van de platstrook,AISI plat roestvrij stalen trim |
||
Koudgewalste en warmgewalste 2b ba hl aisi ss spoelen roestvrijstalen strips
| Productnaam | Roestvrijstalen strip |
| Materiaal | 201, 202, 301, 302, 304, 304L, 310S, 316, 316L, 321, 430, 430A, 309S, 2205, 2507, 2520, 430, 410, 440, 904Lect, Of op maat |
| Dikte | 0,1-20 mm / Op maat |
| Lengte | 10-12000 mm of naar behoefte |
| Breedte | 1000-6000 mm of naar behoefte |
| Norm | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS, EN |
| Verpakking | Industriële standaardverpakking of volgens de vereisten van de klant |
| Betalingsvoorwaarden | 30% T/T vooraf, het saldo tegen de B/L kopie |
| Levertijd | Snelle levering in 7 dagen, afhankelijk van de bestelhoeveelheid |
| MOQ | 1 Ton |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Waarom voor ons kiezen 1) Goede kwaliteitscontrole 2) Zeer concurrerende prijzen 3) State-of-the-art technologieproducten 4) Het meest professionele advies van ingenieurs. 5) Vlotte communicatie 6) Effectieve OEM & ODM-service |
| Veelgestelde vragen A: Hoe kan ik een monster krijgen? Monsters zijn gratis. Voordat we de eerste bestelling ontvingen, betaalt u de expresskosten. We zullen de expresskosten terugbetalen bij uw eerste bestelling. B: Wat kunt u bij ons kopen? Roestvrijstalen buis, roestvrijstalen spoel, roestvrijstalen plaat, roestvrijstalen staaf, roestvrijstalen elleboog. C: Of u ons merk op uw producten kunt maken? Ja. We kunnen uw logo op zowel de producten als de verpakkingen afdrukken als u aan onze MOQ kunt voldoen. D: Of u uw producten in onze kleur kunt maken? Ja, de kleur van de producten kan worden aangepast als u aan onze MOQ kunt voldoen. E; Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten? 1) Strikte detectie tijdens de productie. 2) Strikte steekproefinspectie van producten vóór verzending en intacte productverpakking gegarandeerd. |
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255