|
Productdetails:
|
| Plaats van herkomst:: | Shanxi, China | Sollicitatie:: | Medisch, Bouw, kernenergie, Waterkracht |
|---|---|---|---|
| Staalkwaliteit:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | MOQ:: | 1 ton |
| Dikte: | Volgens de behoeften van de klant | Breedte:: | Volgens de behoeften van de klant |
| Processing Service:: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden | Trefwoord:: | ROESTVRIJ STALEN SPOEL |
| Pakket:: | STANDAARD PAKKET | Oppervlakteafwerking:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Markeren: | AISI-Roestvrij staalrol,316L roestvrijstalen spoel,304 316l spoel |
||
Roestvrijstalen spoel 316l 304 430 AISI groothandelsprijs uitstekende kwaliteit
Het roestvrijstalen spoelmateriaal van het bedrijf, complete specificaties, prijsconcessies. Levert certificaat van roestvrijstalen spoelmateriaal, SGS-rapport. Roestvrijstalen spoelen worden ook spoelen, rollen, spoelen, spoelen genoemd, en er zijn veel hardheden van de band. Kenmerken van roestvrij staal: 1. Complete productspecificaties en diverse materialen; 2. Hoge dimensionale nauwkeurigheid, tot ±0,1 mm; 3. Uitstekende oppervlaktekwaliteit en goede helderheid; 4. Sterke corrosiebestendigheid, treksterkte en vermoeiingsweerstand Hoge sterkte; 5. De chemische samenstelling is stabiel, het staal is puur en het insluitselgehalte is laag; 6. Het pakket is intact en de prijs is gunstig; 7. Het kan worden aangepast.
| Dikte | 0,12 mm-2,0 mm |
| Breedte | 20-1250 mm, 600 mm-1250 mm |
| Lengte | Zoals gevraagd door de klant |
| Spoelgewicht | 3-8 ton |
| Techniek | Warmgewalst/Koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt gecoat |
| Zinkcoating | 30-275 g/m2 |
| Hardheid | Zacht hard (HRB60), medium hard (HRB60-85), vol hard (HRB85-95) |
| Spoel ID | 508 mm/610 mm |
| Pakket | Export standaard verpakking of volgens de eisen van de klant. |
| Regelmatige bestelling | 25 ton of één container, voor minder hoeveelheid, neem contact met ons op voor details |
| Certificaat | ISO9001:2008, SGS |
| Standaard | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, BS, GB |
| Betalingsvoorwaarden | T/T30% |
| Leveringsdetails | Binnen 3-15 dagen na ontvangst van de aanbetaling of L/C op zicht |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Waarom kiezen voor ons 1) Goede kwaliteitscontrole 2) Zeer concurrerende prijzen 3) State-of-the-art technologieproducten 4) Het meest professionele advies van ingenieurs. 5) Vlotte communicatie6) Effectieve OEM&ODM-service |
| Veelgestelde vragen A: Hoe kan ik een monster krijgen? Monsters zijn gratis. Voordat we de eerste bestelling ontvingen, betaalt u de expresskosten. We zullen de expresskosten terugbetalen bij uw eerste bestelling. B: wat kunt u bij ons kopen? RVS buis, RVS spoel, RVS plaat, RVS staaf, roestvrijstalen elleboog. C: Of u ons merk op uw producten kunt maken? Ja. We kunnen uw logo op zowel de producten als de verpakkingen afdrukken als u onze MOQ kunt halen. D: Of u uw producten in onze kleur kunt maken? Ja, de kleur van de producten kan worden aangepast als u onze MOQ kunt halen. E; Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten? 1) Strikte detectie tijdens de productie. 2) Strikte steekproefinspectie van producten vóór verzending en intacte productverpakking gegarandeerd. |
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255