|
Productdetails:
|
| Naam: | 1 mm roestvrij staal 2B afgewerkte SS klasse 201 koudgewalste roestvrijstalen spoel van Chinese leve | Plaats van herkomst:: | Shanxi, China |
|---|---|---|---|
| Sollicitatie: | Medisch, Bouw, kernenergie, Waterkracht | Staalkwaliteit:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 |
| Dikte: | Volgens de behoeften van de klant | Breedte:: | Volgens de behoeften van de klant |
| Processing Service:: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden | Oppervlakteafwerking:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Pakket:: | STANDAARD PAKKET | Trefwoord: | ROESTVRIJ STALEN SPOEL |
| Markeren: | 201 SS spoel,1 mm SS spoel,2B roestvrij staal 430 spoelen |
||
N0.1 Na warmwalsen wordt het warmtebehandeld en gebeitst.
2B is koudgewalst en vervolgens warmtebehandeld, gebeitst of dergelijke, en tenslotte vlak gemaakt om de juiste glans te verkrijgen.
2D koudwalsen gevolgd door warmtebehandeling, beitsen of soortgelijke behandeling of een mat oppervlak.
3# 100~200# Slijpband slijpproducten.
4# 150~180# slijpband slijpproducten.
HL Schuurmiddelen met geschikte korrelgrootte worden gepolijst tot een continu gegranuleerd oppervlak.
Typische toepassing:
Het wordt veel gebruikt in toepassingen bij hoge temperaturen, medische apparatuur, bouwmaterialen, chemie, voedingsmiddelenindustrie, landbouw, scheepscomponenten.
Het is ook van toepassing op voedsel-, drankverpakkingen, keukenbenodigdheden, treinen, vliegtuigen, transportbanden, voertuigen, bouten, moeren, veren en zeef.
Materiaal:
201, 202, 301, 302, 303, 304, 304L, 304H, 310S, 316, 316L, 317L, 321,310S 309S, 410, 410S,420, 430, 431, 440A,904L
Oppervlaktebehandeling:
2B,BA(helder gegloeid) NO.1 NO.2 NO.3 NO.4, 8K HL(Hair Line)PVC of volgens klantvereiste
Productietechniek
|
2B |
Na koudwalsen worden de producten behandeld met warmtebehandeling, beitsen of vergelijkbare methoden, huiddoorvoer om de juiste oppervlaktelichtheid te verkrijgen. |
|
2D |
Na koudwalsen worden de producten behandeld met warmtebehandeling, beitsen of vergelijkbare methoden, huiddoorvoer met een ruwe rol om een oppervlak met een bepaalde ruwheid te verkrijgen. |
|
HL |
Producten worden behandeld door te polijsten met een geschikt schuurmiddel om continue lijnen te verkrijgen. |
|
No.4 |
Producten worden behandeld door te polijsten met een geschikt schuurmiddel (korrelgrootte 150-320) volgens GB2477. |
|
BA |
Na koudwalsen worden de producten behandeld met een heldere gloeimethode om oppervlaktelichtheid te verkrijgen. |
|
No.8 |
Producten worden behandeld door te polijsten met een geschikt schuurmiddel. Het product heeft een uitstekende helderheid en een voorkeursreflectiviteit, kan een spiegel zijn. |
|
No.1 |
Na warmwalsen worden de producten behandeld met warmtebehandeling, beitsen of vergelijkbare methoden, huiddoorvoer om de juiste oppervlaktelichtheid te verkrijgen. |
Breedte: 24-2000 mm
Lengte: 1-6 m of naar behoefte
Kenmerk: Goede kosteneffectiviteit, prijsstabiliteit. Goede vormgevingscapaciteit, lasbuigcapaciteit, hoge thermische geleidbaarheid, lage thermische uitzetting
Koudgewalste roestvrijstalen spoel
Materiaal: 301/304/304L/316/316L/316Ti/321/409/410/420/430 etc.
Standaard: ASTM, A240/A240M, ASME SA-240
Dikte: 0,3 mm-3 mm (koudgewalst)
Breedte: 3 mm-2000 mm of naar behoefte
Oppervlak: No.1, 2B, BA, No.4, HL, Spiegel of volgens klantvereiste
| Dikte | 0,12 mm-2,0 mm |
| Breedte | 20-1250 mm, 600 mm-1250 mm |
| Lengte | Naar wens van de klant |
| Spoelgewicht | 3-8 ton |
| Techniek | Warmgewalst/Koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt gecoat |
| Zinkcoating | 30-275 g/m2 |
| Hardheid | Zacht hard (HRB60), medium hard (HRB60-85), volhard (HRB85-95) |
| Spoel ID | 508 mm/610 mm |
| Pakket | Export standaard verpakking of volgens klantvereiste. |
| Regelmatige bestelling | 25 ton of één container, voor kleinere hoeveelheden, neem contact met ons op voor details |
| Certificaat | ISO9001:2008, SGS |
| Standaard | ASTM, AISI, JIS, EN, DIN, BS, GB |
| Betalingsvoorwaarden | T/T 30% |
| Leveringsdetails | Binnen 3-15 dagen na ontvangst van de aanbetaling of L/C op zicht |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Waarom kiezen voor ons 1) Goede kwaliteitscontrole 2) Zeer concurrerende prijzen 3) State-of-the-art technologieproducten 4) Het meest professionele advies van ingenieurs. 5) Vlotte communicatie 6) Effectieve OEM&ODM-service |
|
FAQ |
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255