|
Productdetails:
|
| Naam: | China fabriek warmgewalste 316L kwaliteit j3 ba afwerking roestvrijstalen spoel | Plaats van herkomst:: | Shanxi, China |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling:: | Niet-geolied, normaal geolied | Staalkwaliteit:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 |
| Dikte: | Volgens de behoeften van de klant | Breedte:: | Volgens de behoeften van de klant |
| Processing Service:: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden | Oppervlakteafwerking:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Legering of niet:: | Niet-gelegeerd | Cijfer:: | Q235B-Q355B |
| Markeren: | BA Finish Coil 316L,0.12mm spoel 316l,2.0mm 316 spoel |
||
|
2B |
Na koud gewalst worden de producten behandeld met behulp van warmtebehandeling, bekken of vergelijkbare methoden, waarbij de huid doorgaat om de juiste oppervlaktehelderheid te verkrijgen. |
|
2D |
Na koud gewalst worden de producten behandeld met behulp van warmtebehandeling, bekken of vergelijkbare methoden, waarbij de huid met ruwe rollen wordt doorlopen om een oppervlak met een bepaalde ruwheid te verkrijgen. |
|
HL |
De producten worden behandeld door ze te polijsten met een geschikt slijpmiddel om continue lijnen te verkrijgen. |
|
- Nee, dat is niet waar.4 |
De producten worden behandeld door ze te polijsten met een geschikt slijpmiddel (korrelgrootte 150-320) volgens GB2477. |
|
B.A. |
Na koud gewalst worden de producten behandeld met behulp van een heldere gloeiingsmethode om een helder oppervlak te verkrijgen. |
|
- Nee, dat is niet waar.8 |
Het product heeft een uitstekende helderheid en geeft de voorkeur aan reflectievermogen. |
|
- Nee, dat is niet waar.1 |
Na warm gewalst worden de producten behandeld met behulp van warmtebehandeling, bekken of vergelijkbare methoden, waarbij de huid doorgaat om een juiste oppervlaktehelderheid te verkrijgen. |
| Dikte | 0.12mm-2.0mm |
| Breedte | 20-1250 mm, 600 mm-1250 mm |
| Lange | Op verzoek van de klant |
| Gewicht van de spoel | 3-8 ton |
| Techniek | Warm gewalst/koud gewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd |
| Zinkcoating | 30-275 g/m2 |
| Hardheid | Zacht hard (HRB60), matig hard (HRB60-85), volledig hard (HRB85-95) |
| Identificatie van spoel | 508 mm/610 mm |
| Pakket | Exporteer standaardverpakking of volgens de eisen van de klant. |
| Reguliere orde | 25 ton of één container, voor minder hoeveelheid, om contact met ons op te nemen voor details |
| Certificaat | ISO9001:2008,SGS |
| Standaard | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,BS,GB |
| Betalingsvoorwaarden | T/T30% |
| Detail van de levering |
Binnen 3-15 dagen na ontvangst van de ingelegde of L/C op zicht |
![]()
![]()
![]()
![]()
| Waarom u ons kiest 1) Goede kwaliteitscontrole 2) Zeer concurrerende prijzen 3) geavanceerde technologische producten 4) Het advies van de meest professionele ingenieur. 5) Een soepele communicatie 6) Effectieve OEM&ODM-service |
| Veelgestelde vragen A: Hoe kan ik een monster krijgen? Monsters zijn gratis. Voordat we de eerste bestelling ontvangen, kunt u de expresskosten betalen. We zullen de expresskosten binnen uw eerste bestelling aan u terugsturen. B: wat kun je van ons kopen? Roestvrij staal buis, roestvrij staal spoel, roestvrij staal plaat, roestvrij staal staaf, roestvrij staal elleboog. C: Kun je ons merk op je producten zetten? We kunnen uw logo afdrukken op zowel de producten als de verpakkingen als u aan onze MOQ voldoet. D: Of u uw producten kunt maken volgens onze kleur? Ja, de kleur van de producten kan worden aangepast als u aan onze MOQ kunt voldoen. E; Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten? 1) Strenge detectie tijdens de productie. 2) Strenge bemonsteringsinspectie van de producten vóór verzending en volledige verpakking van de producten. |
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255