|
Productdetails:
|
| Naam: | 316l 304 430 uitstekende kwaliteit groothandelsprijs AISI roestvrijstalen strip | Sollicitatie:: | Medisch, Bouw, kernenergie, Waterkracht |
|---|---|---|---|
| Staalkwaliteit:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 | Oppervlakteafwerking:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| MOQ:: | 1 ton | Dikte:: | Volgens de behoeften van de klant |
| Breedte:: | Volgens de behoeften van de klant | Processing Service:: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden |
| Trefwoord:: | ROESTVRIJ STALEN STRIP | Pakket:: | STANDAARD PAKKET |
| Markeren: | 430 banden van roestvrij staal,304 roestvrij staal,met een diameter van niet meer dan 30 mm |
||
316l304 430 uitstekende kwaliteit groothandelsprijs AISI roestvrij staal
| Productnaam | Strip van roestvrij staal |
| Materiaal | 201, 202, 301, 302, 304, 304L, 310S, 316, 316L, 321, 430, 430A, 309S, 2205, 2507, 2520, 430, 410, 440, 904Lect, of aangepast |
| Dikte | 0.1-20 mm/op maat |
| Lange | 10-12000 mm of op aanvraag |
| Breedte | 1000-6000 mm of op aanvraag |
| Standaard | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS, EN |
| Verpakking | Industriestandaardverpakking of op verzoek van de klant |
| Betalingsvoorwaarden | 30% T/T vooraf, het saldo tegen de B/L kopie |
| Leveringstermijn | Vinnige levering binnen 7 dagen, maximaal op bestelhoeveelheid |
| MOQ | 1 ton |
- Ik weet het niet.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Waarom u ons kiest 1) Goede kwaliteitscontrole 2) Zeer concurrerende prijzen 3) geavanceerde technologische producten 4) Het advies van de meest professionele ingenieur. 5) Een soepele communicatie 6) Effectieve OEM&ODM-service |
| Veelgestelde vragen A: Hoe kan ik een monster krijgen? Monsters zijn gratis. Voordat we de eerste bestelling ontvangen, kunt u de expresskosten betalen. We zullen de expresskosten binnen uw eerste bestelling aan u terugsturen. B: wat kun je van ons kopen? Roestvrij staal buis, roestvrij staal spoel, roestvrij staal plaat, roestvrij staal staaf, roestvrij staal elleboog. C: Kun je ons merk op je producten zetten? We kunnen uw logo afdrukken op zowel de producten als de verpakkingen als u aan onze MOQ voldoet. D: Of u uw producten kunt maken volgens onze kleur? Ja, de kleur van de producten kan worden aangepast als u aan onze MOQ kunt voldoen. E; Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten? 1) Strenge detectie tijdens de productie. 2) Strenge bemonsteringsinspectie van de producten vóór verzending en volledige verpakking van de producten. |
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255