|
Productdetails:
|
| Naam: | SS 304 316 rol van het de oppervlakte316l roestvrije staal van rollenstroken de bedelaars gebeëindig | Plaats van herkomst:: | Shanxi, China |
|---|---|---|---|
| Sollicitatie: | Medisch, Bouw, kernenergie, Waterkracht | Staalkwaliteit:: | 201,301L, 301, 310S, 316L, 316, 321, 436L, 304, 439, 436, 445 |
| Dikte: | Volgens de behoeften van de klant | Breedte:: | Volgens de behoeften van de klant |
| Processing Service:: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden | Oppervlakteafwerking:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Pakket:: | STANDAARD PAKKET | Trefwoord: | ROESTVRIJ STALEN SPOEL |
| Markeren: | 316 316L-Roestvrij staalrol,SS304 316l roestvrij staal coil,BA 316l coil |
||
301 1/2H 0.2
304 1/2H0.25
304 3/4H0.08
301 3/4H 0.1
304 EH 0.06
301 3/4H 0.05
301 1/2H 0.15
| Dikte | 0.12mm-2.0mm |
| Breedte | 20-1250 mm, 600 mm-1250 mm |
| Lange | Op verzoek van de klant |
| Gewicht van de spoel | 3-8 ton |
| Techniek | Warm gewalst/koud gewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Gegalvaniseerd |
| Zinkcoating | 30-275 g/m2 |
| Hardheid | Zacht hard (HRB60), matig hard (HRB60-85), volledig hard (HRB85-95) |
| Identificatie van spoel | 508 mm/610 mm |
| Pakket | Exporteer standaardverpakking of volgens de eisen van de klant. |
| Reguliere orde | 25 ton of één container, voor minder hoeveelheid, om contact met ons op te nemen voor details |
| Certificaat | ISO9001:2008,SGS |
| Standaard | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,BS,GB |
| Betalingsvoorwaarden | T/T30% |
| Detail van de levering | Binnen 3-15 dagen na ontvangst van de ingelegde of L/C op zicht |
![]()
| Waarom u ons kiest 1) Goede kwaliteitscontrole 2) Zeer concurrerende prijzen 3) geavanceerde technologische producten 4) Het advies van de meest professionele ingenieur. 5) Een soepele communicatie 6) Effectieve OEM&ODM-service |
| Veelgestelde vragen A: Hoe kan ik een monster krijgen? Monsters zijn gratis. Voordat we de eerste bestelling ontvangen, kunt u de expresskosten betalen. We zullen de expresskosten binnen uw eerste bestelling aan u terugsturen. B: wat kun je van ons kopen? Roestvrij staal buis, roestvrij staal spoel, roestvrij staal plaat, roestvrij staal staaf, roestvrij staal elleboog. C: Kun je ons merk op je producten zetten? We kunnen uw logo afdrukken op zowel de producten als de verpakkingen als u aan onze MOQ voldoet. D: Of u uw producten kunt maken volgens onze kleur? Ja, de kleur van de producten kan worden aangepast als u aan onze MOQ kunt voldoen. E; Hoe garandeert u de kwaliteit van uw producten? 1) Strenge detectie tijdens de productie. 2) Strenge bemonsteringsinspectie van de producten vóór verzending en volledige verpakking van de producten. |
Contactpersoon: Johnny
Tel.: 13395131255